DVEŘNÍ SYSTÉMY

Nabízíme dveřní systémy, které vyhoví každému požadavku projektantů od interiérových prosklených dveří a stěn za příznivé ceny až po speciální řešení s akustickou a vodotěsnou izolací nebo vysokou odolností proti průniku ohně. Dokážeme najít citlivé řešení pro historické objekty v klasickém stylu i pro moderní architekturu plnou progresivních tvarů a materiálů.

210.jpg

211.jpg

212.jpg

213.jpgHliník používaný k výrobě dveří od firmy Aluka, s.r.o., je materiál s mimořádnou životností a téměř neomezeným výběrem barev a povrchů. Je extrémně stabilní a odolný. Různé druhy výplní umožňují flexibilně pracovat s požadavkem na průchod světla. Umíme důsledně řešit požadavky na úsporu energií a nákladů na klimatizaci - dveře jsou tak těsné, že chlad v zimě a teplo v létě zůstanou venku.

54.jpg

55.jpg

56.jpg


Hliníkové profily, termicky rozdělené izolačními můstky, jsou vybaveny izolátory a efektivním těsněním. Společně s kvalitním izolačním sklem tak bylo dosaženo skvělých výsledků v tepelné izolaci. Dveřní systémy přesvědčují svou perfektní funkčností a díky různým způsobům otevírání poskytují variabilitu úprav.

ŘEŠENÍ PRO SMĚLÉ PROJEKTY SOUČASNOSTI I BUDOUCNOSTI