POSUVNÉ SYSTÉMY

Potřebujete dveře, které je možné v případě potřeby jednoduše posunout ke straně a vytvořit rozměrné průchody až do dvou třetin šíře prvku? Hliníkové posuvné a shrnovací systémy, které Vám dodá firma Aluka, s.r.o., Vám umožní vzhledem k velkému výběru barev a profilů sladit transparentní posuvné konstrukce v interiéru i v exteriéru s architekturou domu. Tím se dosáhne celkového harmonického vzhledu a optických akcentů.

42.jpg

43.jpg

44.jpg

41.jpg


Posuvné dveře
se pohybují téměř nehlučně na nerezavějících vodicích lištách z ušlechtilé oceli. Vzájemně lze kombinovat až šest zasklených rámů. Posuvné prvky jsou ideální v případě, když je potřeba průhledného a flexibilního rozdělení prostoru v interiéru. Další variací jsou posuvné zdvihací dveře s lehkou manipulací - otevírají se k jedné straně nebo ze středu.

Progresivní technologickou novinkou jsou shrnovací dveře. S jejich pomocí je možné téměř zcela otevřít prosklené stěny. Jednotlivé prvky se rychle a jednoduše poskládají ke straně do úzkého balíku. Balíky křídel těchto tepelně izolačních dveří je možné velmi snadno shrnout dovnitř nebo ven, popřípadě posunout vpravo nebo vlevo.

45.jpg ASS-50

46.jpg ASS-50.NI

47.jpg ASS-70.HI

48.jpg ASS-70.FDOvládání posuvných systémů je řešeno ručně nebo komfortním automatickým řízením pomocí kontrolního panelu. Proti riziku zabouchnutí dveří na balkoně nebo na terase vybavíme vaše posuvné dveře biometrickým systémem čtečky otisku prstů, který je bezpečný a chrání před nevítanými návštěvami.

ŘEŠENÍ PRO SMĚLÉ PROJEKTY SOUČASNOSTI I BUDOUCNOSTI